تبلیغات در اینترنتclose
بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 56
نویسنده پیام
kian2137 آفلاین


ارسال‌ها : 2
عضویت: 28 /3 /1398


بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت
بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت
بهترین راه حل برای بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت پایین بودن حجم تصاویر جهت بارگذاری سریع تصاویر می باشد، طبق آمار بدست آمده کاربران در دنیای مجازی معمولا برای بارگذاری صفحات وقت زیادی را سپری نمی کنند در واقع کاربران اینترنتی افراد کم صبری هستند و اگر سایتی بیش از حد نرمال بارگذاری آن زمانبر شود از آن سایت خارج می شوند. برای نمایش تصاویر در دنیای اینترنت نیاز به وضوح بالای تصاویر نیست و تصاویر باید دارای ظرفیت ۷۲ نقطه در اینچ باشد.

برای اینکه تصاویر سایت خود را بهینه نمایید از نرم افزارهای گرافیکی همچون فتوشاپ تصاویر خود مناسب برای وب سایت ذخیره نماید، با این روش کلیه اطلاعات غیرضروری از تصویر حذف می شود بدون آنکه بر کیفیت تصویر لطمه ای وارد شود. گزینه Save for the web در نرم افزار فتوشاپ براحتی این کار را برای شما انجام می دهد.

به نظر شما چرا باید تصاویر سایت را سئو (بهینه سازی) کنیم؟ یکی از مهمترین مسائل در سئو سایت، بهینه کردن تصاویر وب سایت می باشد. طبق آمارهای بررسی شده بهینه سازی تصاویر حدود ۵ درصد روی سئو سایت تاثیر گذار می باشد.


مهمترین نکاتی که باید در بهینه سازی تصاویر سایت رعایت کنیم:

برچسب تصویر Image Alt Text مهمترین قسمت بهینه سازی تصاویر می باشد. بهتر است که این متن خلاصه باشد و از توضیحات طولانی برای عکس خود استفاده نکنید.

نام تصویر Image File Name نام تصاویر هم یکی از مهمترین عناصر در بهینه سازی آن می باشد، بهتر است که نام تصاویر را کوتاه انتخاب کنید.

عنوان تصویر Image caption عنوان تصویر باید ارتباط کامل با موضوع شما داشته باشد، اگرچه عنوان تصویر تاثیر مستقیمی روی رنک سایت شما ندارد اما می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما بر اساس جستجوی تصاویر باشد.

توضیحات تصویر Image Description توضیحات تصویر روی محتوا و رنک بهتر مطالب تاثیری غیر مستقیم دارد.

بهترین تصاویر در طراحی سایت تصاویری هستند که به محض باز شدن صفحات سایت بارگذاری شوند این تصاویر باید دارای حجم کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشند تصاویری که در یک صفحه از آن استفاده می کنید از نظر طولی یک اندازه باشند (طول و عرض تصاویر را مشخص کنید) سعی کنید تصاویر متنی را به متن واقعی تبدیل کنید. تا جایی که امکان دارد تصاویر را برش دهید تا به اندازه مورد نیاز تبدیل شود. تصاویر حتما دارای متن جایگزین باشد نام فایل عبارت انگلیسی و کلیدی باشد فرمت تصاویر jpg و png باشد عدم نمایش عکس از سایتهای دیگر عدم استفاده از تصاویر در هاست های نامطمئن

امضای کاربر : طراحی سایت مشهد , گریتینگ
سه شنبه 28 خرداد 1398 - 10:56
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :