تبلیغات در اینترنتclose
تعیین ارتفاع و نظارت بر جریان آب در آبخوری طیور
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 72
نویسنده پیام
roya2020 آفلاین


ارسال‌ها : 9
عضویت: 9 /5 /1398


تعیین ارتفاع و نظارت بر جریان آب در آبخوری طیور
سیستم هایی که برای تامین آب مورد نیاز طیور استفاده می شوند، مجهز به سیستم ضد نشست هستند زیرا طیور نباید بر روی خطوط آبخوری بنشینند، همچنین این سیستم ها امکان اتصال به شوکر برقی را دارند. در این سیستم ها برای تامین آب مورد نیاز و نظارت بر جریان آب شیر هایی در نظر گرفته شده است و همچنین وینچ سقفی برای تعیین ارتفاع وجود دارد که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

شیر انتهای خط
در هنگام شستشوی خطوط آبخوری نیپل باید آب داخل آن تخلیه شود که برای این منظور شیر انتهای خط در نظر گرفته شده است. این شیر دارای لوله نشانگر برای مشخص کردن سطح آب است که دارای کاربرد های خاصی می باشد که به شرح زیر است:

1.    فشار آب را در انتهای خطوط بررسی می کند.
2.    برای پی بردن به این مورد که آیا لوله های انتقال آب در میانه مسیر دچار گرفتگی شده اند یا خیر مناسب است.
3.    هنگامی که در سیستم آبخوری های نیپل برای طیور واکسن آشامیدنی مشخصی را در نظر می گیرید، این شیر انتهای خط می تواند به شما کمک کند که آیا واکسن تا انتهای خط رسیده است یا خیر.


شیر میان خط
اگر قصد دارید که آب در تمامی سالن پخش نشود و یا در قسمتی از سالن جوجه ای وجود ندارد و آب نباید در آن بخش ها جریان پیدا کند، برای این منظور شیر میان خط در نظر گرفته شده است که برای قطع جریان آب در نیمه ای از سالن تعبیه شده است و می تواند از هدر رفت آب جلوگیری های لازم را به عمل آورد.
وینچ سقفی


علاوه بر این که باید میزان آب و جریان آب را بتوان تنظیم کرد باید این قابلیت وجود داشته باشد که بتوان ارتفاع خطوط را به میزانی مناسب تنظیم کرد.

چهارشنبه 09 مرداد 1398 - 16:14
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :