تبلیغات در اینترنتclose
نحوه تولید سقف کاذب سازه ها
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 106
نویسنده پیام
parisa20 آفلاین


ارسال‌ها : 25
عضویت: 25 /9 /1397


نحوه تولید سقف کاذب سازه ها
جهت تولید این سازه ها ابتدا رول های ورق با ضخامت مورد نظر را با توجه به اندازه گسترده سطح مقطع آن ها برش می دهد. عملیات برش توسط دستگاه برش ورق رول به رول صورت می گیرد. فرم دهی سازه L24 توسط دستگاه رول فرمینگ LBAR در چهارده مرحله صورت گرفته و در انتها سازه تولید شده در طول های سه متری بریده شده و سپس بسته بندی می گردند.

سازه های سپری 3.60 ، سپری 1.20 و سپری 60 مشابه یکدیگر توسط عملیات رول فرمینگ تولید می گردند. ابتدا رول های ورق گالوانیزه و رنگی را در فیدر دستگاه قرار می دهند، سپس فرایند رول فرمینگ ورق گالوانیزه در شانزده مرحله صورت می گیرد، در ادامه ورق رنگی در هشت مرحله بر روی ورق گالوانیزه لمینیت می گردد. در ادامه مراحل پانج شیارها و قفل کلیکها زده شده و در نهایت سایز محصول انجام می شود.

فرم دهی رول ورق توسط غلطک هایی که ورق از میان آن ها عبور می کند صورت می گیرد، شکل و تعداد این غلطک ها بسته به طراحی صورت گرفته توسط سازندگان مختلف، متفاوت می باشد ولی نحوه تنظیم همه آن ها یکسان بوده و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.


استفاده از سپری با ویژگی های مناسب هر محیط

سازه های سپری سقف کاذب علاوه بر زیبایی بسیار سبک بوده و با توجه به تایل استفاده شده دارای ویژگی های مختلفی از قبیل: ضد آب بودن، ضد حریق بودن، ضد باکتری بودن، عایق صوتی بودن، عایق حرارتی بودن و ... می باشند. در سالن ها و اماکن عمومی بر حسب نوع ویژگی مورد نظر، تایل مناسب انتخاب می گردد. به عنوان مثال برای سالن های تئاتر عایق صوتی بودن، برای سالن های غذاخوری، ضد باکتری بودن، برای استخرها ضد آب بودن مهم بوده و تایل مناسب بر اساس آن انتخاب می گردد.

با توجه به سهولت تعویض تایل ها در صورت هر گونه خرابی، شما به آسانی می توانید تایل و یا تایل های خراب را با انواع نو و سالم تعویض نمایید، همچنین در صورت دلزدگی از طرح آن ها می توانید با طرح جدید جایگزین نمایید.

امضای کاربر : تجهیزات و دستکش ایمنی مظاهری،فیزیو تراپی،بتن رنگی،ساخت قطعات فایبرگلاس،دریچه کولر،پوشش های ضد حریق،
چهارشنبه 09 مرداد 1398 - 16:23
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
eidur220 آفلاینارسال‌ها : 4
عضویت: 23 /5 /1398


نحوه تولید سقف کاذب سازه ها

امضای کاربر : درب اتوماتیک کرکره اتوماتیک جک پارکینگی درب سکشنال راهبند[font=Tahoma, sans-serif, Arial, Ve
یکشنبه 03 آذر 1398 - 16:54
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :