تبلیغات در اینترنتclose
مدیریت هزینه ها در سفر به استانبول
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 93
نویسنده پیام
amiralli96 آفلاین


ارسال‌ها : 168
عضویت: 28 /2 /1397


مدیریت هزینه ها در سفر به استانبول
قیمت تور استانبول
ما به شما تضمین شایسته ترین ارزش تور استانبول را می‌دهیم , بعد از کاوش , لیستی از تور استانبول که از تور ارزان بها به صورت افزایشی نمایش داده می شود
غذاهای استانبول
غذاهای ترکی را در تمام شهر , از فروشندگان خیابانی گرفته تا هتل های 5 ستاره آزمون فرمایید , . برای یک ساندویچ ارزان بها در راستای یکی دستفروشان خیابانی بروید و یک دونر کباب پیشنهاد دهید . همچنین محرمانه نیز به Naif بزنید , رستوران درخشانی که دیسهای متنوع با غذاهای عربی ارائه می نماید و یا این که درصورتی که درپی چیزی متعدد میباشید به سوی Lokanta Maya بروید . این رستوران در نصیب سابق شهر واقع شده و غذاهای مدرن ترکی سرو می نماید .
خرید در استانبول
درهنگام مشاهده از بازارهای کهن و رنگارنگ استانبول , زمان برایتان به عقب بازمیگردد . چاشنی جات , جامه و چرم مرغوب صرفا تعداد یه خرده از اجناسی ست که می‌توانید پیدا نمائید . از بازار بزرگ استانبول که یک کدام از کهن ترین و مطرح ترین بازارهای دنیاست و در نصیب دیرین شهر واقع شده مشاهده نمائید . بازار را با طعم ها و عطر های بی شمارش تجربه نمائید و از یکی‌از عتیقه فروشی های آن یک فانوس دیرین و یا این که یک قالی کوچک را تحت عنوان سوغات به خانه ببرید . استانبول همینطور دارنده مرکز ها خرید امروزی اکثری در سراسر شهر با مارک های معروفی همچون Zara , Gap و H M است . برای تماشا مرکزها خرید استانبول کلیک فرمائید .
شایسته ترین زمان مهاجرت به استانبول
شایسته ترین زمان هجرت به استانبول در فصل بهار ( از آوریل تا می ) و در فصل‌پاییز ( از سپتامبر تا اکتبر ) است درین ماهها سکو حرارت هوا فی مابین ۱۶ تا ۲۵ رتبه سانتی گراد است و رطوبت هم مناسب است , در جولای و آگوست هوا گرم و شرجی است . در فصل زمستان بارندگی در استانبول بسیار است .

یکشنبه 27 مرداد 1398 - 17:34
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :