تبلیغات در اینترنتclose
دانستنی های سفر به استانبول
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 74
نویسنده پیام
amiralli96 آفلاین


ارسال‌ها : 168
عضویت: 28 /2 /1397


دانستنی های سفر به استانبول
در حدود مناظر زیبا نشوید
ولی که دوچندان سهل و آسان است که به محوطه نزدیکتر به جذاب های شهر بروید و از مسافت محدود زیبایی های یک سازه را مشاهده کنید , اما با سپریدن این کار , شما تور استانبول حقیقی و حیات محلی حاکم بر شهر را از دست خواهید بخشید . در شرایطی که در برزن پادشاه مهمت اقامت فرمایید هتل‌های استانبول درین ناحیه ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر میباشند . ضمن این که مسجد آبی‌رنگ درین ناحیه در تقرب خودسالاری و عرصه تکسیم عهد و پیمان دارااست . در‌این بخشها جمعیت گردشگران و مردمان محلی را مشاهده می‌کنید که به صورت یکسان حضور دارا‌هستند و بسیار اشتیاق انگیز است .
تراموای خیابان استقلال را آزمون نکنید
می دانم که وسوسه انگیز به عقیده می رسد و سوار شدن در تراموای تاریخی استانبول در دارای شهرت ترین خیابان آن خوب است اما در شرایطی که خواسته دارید کل خیابان را مشاهده کنید و لذت ببرید خوبتر است از سوار شدن کنار دریا جمعیت نا مرتب و عرق کرده در تراموا خودداری کنید و خرج مازاد برای این کار نپردازید .
در خیابان استقلال خرید نکنید
اینجانب اعتراف میکنم که در تور استانبول ارزان خطا کردم . فروشگاه های متعددی در استقلال موجود است , به خصوص اکثری از مارک‌های اروپایی گرانبها شبیه مانگو , برشکا , H&M و . . . دشوار است که به وسوسه خرید یک خرقه فانتزی یا این که تی‌شرت خیر بگوییم . ولی اشخاصی که به استانبول مسافرت کرده‌اند به طور معمول سفارش می کنند به مرکزها کبیر خریدی رجوع‌کنید که گردشگران حضور ندارند و قیمت‌ها ذیل خیس است .
اینجانب از آن تقسیم اشخاصی هستم که چای اخوی دارم و پس از رفتن به تور استانبول و شنیدن در رابطه با چای سیب ترکی , تصمیم گرفتم آن را آزمون کنم . گفته میشد این شایسته ترین آبمیوه است که اینجانب در درازا عمرم خواهم خورد البته این پودر چای تشکیل‌شده به عقیده می رسید تماما تصنعی

دوشنبه 11 شهریور 1398 - 16:02
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :