تبلیغات در اینترنتclose
مزیت پد های سلولزی کولر صنعتی چیست؟
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 14
نویسنده پیام
roya2020 آفلاین


ارسال‌ها : 16
عضویت: 9 /5 /1398


مزیت پد های سلولزی کولر صنعتی چیست؟
1.    عمر مفید در مقابل پوشال های معمولی بسیار بیشتر است و تا میزان 3 تا 5 سال می توانند عمری مفید و با عملکردی مناسب را داشته باشند.
2.    این پد های سلولزی Cellulose Pad فیلتر هوا در داخل کولر محسوب می شوند و مانند یک فیلتر گرد و غبار را جذب و در خود نگه داری می کنند.
3.    برای نظافت و تمیز کردن رسوب هایی که بر روی آن وجود دارد، کار شما بسیار راحت خواهد بود و به آسانی این کار را در مدت زمانی کوتاه می توانید انجام دهید.
4.    برای نصب و یا در صورت لزوم برای تعویض آن ها به راحتی می توانید اقدام کنید و بدون هیچ مشکل و دغدغه ای کار خود را به سادگی به پایان برسانید.
5.    پد خنک کننده سلولزی می تواند هوایی تازه و سالم را در محیط پخش کند و به خصوص در محیط های صنعتی هوایی کاملا پاکیزه را در محیط منتقل می کند.
6.    برای تهیه آن ها با توجه به مزایایی که دارند، قیمتی مناسب را پرداخت خواهید کرد.


ساختار Cellulose Pad و میزان راندمان خنک سازی
-    این پد ها به خوبی و به صورت کامل با آب در تماس هستند زیرا که در آن ها ساختاری منظم و مناسب به کار رفته است و هوا در درون آن ها حبس می شود.
-    همچنین می توان گفت که این پد ها دارای ساختار شبکه ای و زوایای تخصصی هستند که سبب می شود هدر رفتن آب به کمترین میزان خود برسد.
-    راندمان خنک کردن هر کولر صنعتی با استفاده از این پد ها دارای بالا ترین میزان خود است زیرا که جذب آب در آن ها به خوبی و به میزانی کاملا استاندارد انجام می شود.


منبع: کولر صنعتی

یکشنبه 26 آبان 1398 - 10:40
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :