تبلیغات در اینترنتclose
لوله انتقال آب در آبخوری های طیور
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 14
نویسنده پیام
roya2020 آفلاین


ارسال‌ها : 16
عضویت: 9 /5 /1398


لوله انتقال آب در آبخوری های طیور
برای جلوگیری از ایجاد رقابت بین طیور باید چه اقدامی انجام شود؟
در خطوطی که برای آب خوری هستند باید فاصله ای که بین نیپل ها وجود دارد به صورت استاندارد باشد که این اندازه استاندارد 25 سانتی متر در نظر گرفته شده است. این اندازه بسیار کارشناسانه تعیین شده است زیرا که رعایت این اندازه سبب می شود که بین پرندگان رقابتی جهت دریافت آب و واکسن به وجود نیاید و یا به کمترین میزان خود برسد تا تمامی آن ها به راحتی بتوانند از میزان مورد نیاز آب روزانه خود استفاده کنند.
از جمله خدماتی که سامان طیور برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است این می باشد که در صورت تمایل و سفارش شما و در صورت نیاز بر طبق شرایط می توان این اندازه را کاهش یا افزایش داد.


نحوه متصل کردن لوله های انتقال آب به یک دیگر چگونه است؟
برای انجام این کار یعنی اتصال این لوله های انتقال آب در یک آبخوری نیپل می توان از دو سری از اتصالات استفاده کرد که این اتصالات شامل اتصال های ثابت و متحرک می باشد. انواع متحرک به این صورت هستند که این امکان را برای شما فراهم می کنند که بتوانید در صورت نیاز و در هر شرایطی که انجام تعمیرات لازم بود، این کار را به راحتی انجام دهید و با جدا کردن این لوله های انتقال از یک دیگر به سهولت و بدون هیچ گونه سختی تعمیرات را به اتمام برسانید.


منبع: آبخوری نیپل


یکشنبه 26 آبان 1398 - 10:42
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :