تبلیغات در اینترنتclose
راهکارها و شیوه های بستن چمدان
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 72
نویسنده پیام
limootorsh آفلاین


ارسال‌ها : 24
عضویت: 13 /4 /1396


راهکارها و شیوه های بستن چمدان
راهکارها و شیوه های بستن چمدانبستن چمدان در نگاه اول شاید کار سختی نباشد. ولی برای سفری راحت با توجه به مقصدتان بستن چمدان توصیه هایی را طلب می کند که در اینجا مواردی از آن را بیان می کنیم. در گام اول سعی کنید لیستی از وسایل مورد نیاز خود تهیه کنید تا چیزی را فراموش نکنید. نمونه های آماده نیز موجود می باشد و می توانید از آنها بهره ببرید. از مشکلاتی که در سفر و عبور از گیت ها پیش می آید تشابه چمدان ها است که ممکن است وقت زیادی از شما گرفته و شما را عصبی کند. برای جلوگیری از بروز این مشکل برچسب های چمدانتان را کنترل کنید و برای سهولت در پیدا کردن آن آن را به وسیله ی پارچه های رنگی و یا روبان علامت گذاری کنید.
بستن چمدان + راهکارها طراحی سایت  طراحی سایت  طراحی سایت طراحی سایت موکت  کفپوش لمینت  دیوار پوش
در داخل چمدان برای جلوگیری از بی نظمی چند کیسه پلاستیکی یا زیپی استفاده کنید و توسط آنها وسایل را از یکدیگر جدا کنید. لباس های روشن خود را به صورت بر عکس در چمدان بگذارید تا لکه دار نشوند و بر روی کفش های خود نایلون کشیده یا از کلاه های یکبار مصرف استفاده کنید و لباسهای خود را لوله کرده و آنها را در بسته های خلا فشرده ساز جای دهید تا هم فضای کمتری را اشغال کنند و هم چروک نشوند. ترجیحا برای وزن بار خود یک ترازوی چمدان سنج تهیه کنید و در صورت اضافه لوازم بهداشتی را کنار گذاشته و در مقصد خریداری کنید. برای پنهان کردن پول های خود از ظروف خالی لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده کنید. برای جلوگیری از نشت مایعات از سلفون بر سر آنها استفاده کنید و دور درب ظرف را با نوار چسب محکم کنید.
از بسته های تهویه ای معطر در چمدان استفاده کنید. برای مواقع اضطراری سعی کنید وسایل ارزشمند و یک دست لباس را در کیف دستی خود قرار دهید. وسایل کوچک را در فضاهای خالی مانند کفش ها جا دهید. صفحات ضروری کتاب سفر را در گوشی خود سیو کنید و از حمل چمدان های گران قیمت و سنگین با پوسته ی سخت خودداری کنید. محدودیت های بار را از قبل چک کنید و سعی کنید اطلاع داشته باشید.دوشنبه 03 مهر 1396 - 13:59
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :